Sıkça Sorulan Sorular

Dünyanın beslenme alanındaki en büyük makale ve dergi yayıncısı olmasının yanında NNI birçok uluslararası çalıştayı ve sempozyumu organize etmekte ve ev sahipliği yapmaktadır.
Bu bilimsel aktivitelerde üretilen birçok yayın ve video içeriği ücretsiz bir şekilde sadece kayıtlı üyelerimize sunulmaktadır.

Kayıt olduğunuz için teşekkür ederiz. Bazen onay mesajı spam klasörüne düşebilmektedir. Eğer onay mesajını bulamıyorsanız aynı bilgilerle tekrar kayıt olmayı deneyebilirsiniz. Bu işlem sonrası da kayıt olamadıysanız lütfen iletişim bölümünden bize ulaşın.

Evet, 1981’den bu yana NNI’ın sağladığı desteklerle 500’den fazla doktor ve bilim insanı beslenme alanında öncü kurumlarda lisans sonrası eğitim imkanı bulmuştur.
Bu destekler, küresel düzeyde beslenme araştırmalarının geliştirilmesine, beslenme alanında anlayışın oluşturulmasına ve genç kadınların, annelerin ve çocukların sağlığına katkıda bulunulmasına yardımcı olmaktadır.
Detaylı bilgi için global websitemizi ziyaret ediniz.

Kayıt ol sayfasına giderek Şifremi Unuttum bağlantısına tıklayın. E-posta adresinizi girin,
e-posta adresinize şifrenizi değiştirebilmek için gerekli mesaj gönderilecektir.

Canlı webcastlere NNI anasayfasındaki bağlantıya tıklayarak ulaşılabilmektedir. Çalıştay başladığında yayın otomatik olarak başlayacaktır. Bültenimize kayıt olduğunuzda webcast yayınını nasıl izleyeceğiniz konusunda güncellemeler de size iletilecektir.

Evet, tüm yayınlarımız kaydedilmektedir. Sunumlara yayından bir hafta sonra anasayfadaki
bağlantılardan ulaşılabilmektedir.